Pozycja dla studenta w projekcie NCN BEETHOVEN

Oferujemy pozycję dla studenta w projekcie NCN BEETHOVEN  „Masywne układy podwójne jako doskonałe laboratorium do studiowania formowania i ewolucji gwiazd oraz pomiaru kosmicznych odległości”.

Głównym zadaniem będzie wykonanie obserwacji na najlepszych teleskopach, redukcja i analiza danych. Przewidziane są wyjazdy obserwacyjne oraz intensywna współpraca zagraniczna.

Pozycja przewidziana jest na 12 miesięcy, z możliwością przedłużenia do 2 lat.

Preferowana data rozpoczęcia to 1 kwietnia 2020.

Aplikacje (w formacie pdf) powinny zostać wysłane na adres: recruitment@camk.edu.pl i zawierać CV oraz list motywacyjny, a także skan podpisanej deklaracji RODO, dostępnej pod linkiem: https://www.camk.edu.pl/media/uploads_current/o_instytucie/rodo/ncn/rodo_deklaracja_pl_ncn.pdf

Termin nadsyłania aplikacji to 25 marca 2020.

Dodatkowe informacje można uzyskać od prof. G. Pietrzyńskiego; pietrzyn@camk.edu.pl