small pl CAMK logo

Treść wpisu

Data utworzena: ,   Data archiwum:

Przetarg na zakup sprzętu komputerowego

Centrum Astronomiczne im. M. Kopernika PAN ogłasza przetarg nieograniczony na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego. Oferty należy składać w siedzibie Centrum Astronomicznego, ul. Bartycka 18, Warszawa, w pokoju 114 (sekretariat) w terminie do 7 marca 2013, godzina 12:30. Szczegółowe informacje zawarte są w następujących załącznikach:
 
Ogłoszenie o zamówieniu umieszczone w biuletynie UZP
Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia
Załącznik A do SIWZ
Załącznik B do SIWZ (pdf) (doc)
Załącznik C do SIWZ
Załącznik D do SIWZ
Załącznik E do SIWZ (pdf) (doc)
Załącznik F do SIWZ (pdf) (doc)

 

 


 

Pytania i odpowiedzi:

1.  W zadaniu 1, pierwszym punkcie (Komputer stacjonarny 1szt.), są podane dwie kategorie „Dysk Twardy”. Czy zamawiający życzy sobie dyski z obu kategorii (w sumie 12 sztuk)?


TAK, łącznie 12 sztuk dysków.


 

2.   W zadaniu 1, pierwszym punkcie (Komputer stacjonarny 1szt.), są podane 2 kategorie „Karta graficzna”. Czy zamawiający życzy sobie 2 karty graficzne o podanych parametrach z 2 kategorii ?


TAK, łącznie dwie karty graficzne (po jednej karcie każdego podanego w SIWZ typu).


 

3. W zadaniu 1, pierwszym punkcie (Komputer stacjonarny 1szt.), w kategorii płyta główna jest zapis o obsłudze min. 9 urządzeń SATA oraz układu 6 urządzeń w układzie RAID. Prosiłbym o wyjaśnienie tego pojęcia. Czy zamawiający życzy sobie, aby była obsługa 9 urządzeń w tym RAID na 6 urządzeń lub 9 urządzeń plus do tego kolejne 6 w RAID?  

 

Wymagana jest obsługa min. 9 urządzeń SATA, W TYM 6 urządzeń SATA z możliwością pracy w układzie RAID

 

4. W zadaniu 2 przetargu na dostawę sprzętu komputerowego w punkcie 1 wymagana jest dostawa komputera iMac 27 cali. Proponowany model nie jest modelem standardowym, lecz robionym na zamówienie w Chinach. W chwili obecnej nawet Apple Store oferuje standardowe iMac'i 27-calowe w terminie 6-7 tygodni. Dla modelu na zamówienie czas dostawy należy oceniać na 2-3 miesiące. Czy w tej sytuacji Zamawiający może wydłużyc termin realizacji dostawy do 90 dni?

 

NIE; wg naszej oceny, wymagany termin realizacji jest osiągalny.
Archiwa


Kategorie