Informacje


Doktoranci z Centrum Astronomicznego im. Mikołaja Kopernika zapraszają na "I Spotkanie Młodych", które odbędzie się w dniach 13-15 marca 2014r.

Nasze spotkanie przeznaczone jest dla studentów myślących o karierze naukowej w astronomii, jednocześnie wcale nie trzeba być studentem ostatnich lat.

Podczas naszej konferencji pokażemy badania naukowe, pomysły i sposób funkcjonowania naszego Instytutu z punktu widzenia najmłodszej generacji naukowców tam pracujących.

W trakcie trzech dni naszego spotkania przedstawione zostaną:
  • tematy, które można zrealizować w ramach prac doktorskich
  • czym jest i do kogo kierowana praktyka studencka zwana Wakacyjnym Programem Studenckim
  • jakie badania prowadzą doktoranci
  • jak przebiegają studia doktoranckie
  • oraz chętnie odpowiemy na wszelkie inne Wasze pytania.Strona, na której można dowiedzieć się więcej o Centrum Astronomicznym i realizowanych tam projektach: CAMK


Natomiast na profilu naszego Instytutu na Facebooku można znaleźć informacje nie tylko z życia Instytutu, ale także ciekawostki i nowninki z zakresu astronomii i astrofizyki obserwacyjnej: Facebook


Nie pobieramy żadnej opłaty konferencyjnej, a dla osób chcących opowiedzieć o swoich badaniach i zainteresowaniach naukowych, pracach magisterskich lub licencjackich oferujemy bezpłatne noclegi na terenie Instytutu! Serdecznie zapraszamy.

Rejestracja zostanie zakończona 03.03.2014!

plakat

Kliknij tutaj, aby zobaczyć plakat konferencyjny.